Müşteri Hizmetleri

Ödeme ve Ödeme Güvenliği

Sitemizden Visa ve Mastercard kredi kartlarınızla veya aşağıda bilgileri verilen hesabımıza havale yaparak alışveriş yapabilirsiniz.

Kredi kartı ödemeniz onaylandıktan ya da havaleniz hesabımıza ulaştıktan sonra siparişiniz belirtilen sürede hazırlanarak kargoya verilecektir.

Ödeme sistemi iyzico.com tarafından güvence altındadır. shineandblaze.com kredi kart numaranızı ve şifrenizi kayıt etmez, saklamaz.

www.shineandblaze.com  SSL güvenlik sertifikasına sahip bir alışveriş sitesidir. SSL, sitemiz ve sitemizi ziyaret eden kullanıcılar arasındaki veri iletişiminin şifrelenmiş olması ve bu şifrenin onaylanmış ve garanti altına alınmış olduğunu gösteren bir sertifikadır. Bu sertifika ile alışverişiniz güvence altındadır.

Havale Bilgileri:

Hesap Adi: Shine and Blaze Adı Ortaklığı

Hesap : 1394 – 6298882 (ŞAŞKINBAKKAL)

IBAN : TR52 0006 2001 3940 0006 2988 82

Teslimat

Mal/hizmetin teslimi alıcının talep ettiği adreste kendisine yapılır. Türkiye sınırları içersindeki Teslimat masrafları Satıcıya aittir. Mal/hizmet teslimatı kargo firmalarınca yapılmaktadır. Siparişiniz kargo tarafından size ulaştığında; lütfen ürünü görevlinin önünde inceleyerek teslim alınız. Ürünün hasarlı olması durumunda görevliye tutanak düzenlettirip ürünü iade ediniz. Alıcı kargodan teslim alınan ürünün sağlam ve hasarsız olduğunu kabul eder. Herhangi bir nedenle mal/hizmet bedeli ödenmez veya banka kayıtlarında iptal edilir ise, Satıcı mal/hizmetin teslimi yükümlülüğünden kurtulmuş kabul edilir. Siparişleriniz 3-5 iş günü içinde kargoya verilir. Ürünün stokta olmaması durumunda 10 iş günü içinde kargoya verilir.

İade ve Değişim

İade Koşulları

Üründen memnun kalmadıysanız; teslim aldıktan sonraki 30 gün içerisinde ürünü iade edebilir veya değişim talebinde bulunabilirsiniz. Ürün değişiminin yapılabilmesi için, şikayetinizi e-mail aracılığıyla tarafımıza bildirmeniz ve iade onayı talep etmeniz gerekmektedir. İade talebinizin kabul edilebilmesi için şartlarımız; İadeler mutlak surette orijinal kutu veya ambalajı ve faturası ile birlikte yapılmalıdır. Kullanılmış, tahrip edilmiş, hiçbir aksesuarı zarar görmemiş olarak ve orijinal kutusu/ambalajı bozularak tekrar satılabilirlik özelliğini kaybetmiş ürünlerin iadesi kabul edilmemektedir. Yukarıdaki durumların tespit edildiği hallerde ürün iade alınmaz ve bedeli iade edilmez.  Eğer iade talebiniz onaylanırsa, hesabınıza ürün bedelinin iadesi 14 gün içerisinde yapılacaktır. değişim talebiyle ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız lütfen info@shineandblaze.com adlı e-posta adresi aracılığıyla iletişime geçiniz. İade ürünün kargo bedeli müşteriye aittir. Ürünü iade etmek için: Yukarı dudullu Nato yolu caddesi kardeşler iş merkezi no:186/D Ümraniye/İstanbul adresine ürünü kargolayabilirsiniz. Shine and Blaze, iade ve değişim sürecinde kaybolan ya da zarar gören kargolar için sorumluluk kabul etmemektedir. Teslim aldığınız üründe herhangi bir hasar bulunduğundan eminseniz; lütfen info@shineandblaze.com aracılığıyla bizimle irtibata geçiniz. En kısa sürede durum incelenip, memnuniyetiniz için gereken tüm işlemler gerçekleştirilecektir.

Ürün Kalitesi

Ürünlerimiz tasarlanıp atölyemizdeki zanaatkarlar tarafından el iscligi ile üretilmektedir. Ürünlerimiz satışa sunulmadan önce çeşitli kontrollerden geçmektedir.

Markamız hayvan dostu olması sebebiyle ürünlerimizde kesim hayvan derisi ve postu kullanılmaktadır. %100 dana derisi ve kuzu derisi kullanılmaktadır.

Ürünlerimizle ilgili tüm sorularınız için bizimle iletişime geçebilirsiniz.